LESROOSTER 2019

09.30 uur
Nadine Hillen
Melanie Geerts – Louwes
Anita Gebbinck
Marielle Vrieze
Sylvie Ruesink

15.30 uur
Noor Besselink
Sayenna Verheagh
Denise Dijks
Suus Bruntink

16.30 uur
Hannah de Boois
Floor van der Woude
Maggy Hijink
Thies Huiskamp
Lotte Essink

17.30 uur
Chloe Weevers
Megan Weevers
Minke Dost
Myrthe Hennink
Fae Rensing
Kirstie Weevers (even week)
Romee te Selle (oneven week)

18.30 uur
Jikke Leemrijse
Irene van Rijn
Sam Lotus Hemink
Rosé Lynn Hemink
Caitlin Hillen

19.30 uur
Nikki ten Pas
Julie Wiggers
Zora Lynn Ouwersloot (oneven week)
Lisanne Immens
Lindy Slagter
Hanneke Boland

09.30
Marjan Leeuwenstijn
Melanie Geerts- Louwes

16.00 uur
Lieve Boom
Eshter Reesink
Donna Hofman
Emma Wellink

16.00
Demi Schreurs
Ise van Embden
Pien Reijerink
Sanne Nijenhuis

17.00 uur
Nina Rots
Lobke Punte
Lysanne Obbink
Isa Meerveld
Priscilla Visser
Elles Schut

18.00 uur
Lindy Slagter
Soraya Abbadi
Jasmijn Schurink
Demi Slagter
Rose Lynn Hemink
Alyssa Smid

19.00 uur 
Danique Scholten
Nikki ten Pas
Selma Nedlahcen
Nadine Elferink

20.00 uur
(inhaalmoment)

09.30 uur
Melanie Geerts – Louwers

15.00 uur
(inhaalmoment)

15.30 uur
(privéles) Merel Vierkant

16.00 uur
Esmee Oblink
Emma Wellink
Lindy Slagter
Milano Heegt
Yasmin Smalbraak
Rose Lynn Hemink

17.00 uur
Alisa Wassink
Kyra Lammers
Nikeé Oude Nijhuis
Esmee Wevers
Iris Antvelink
Caitlin Hillen

18.00 uur
Rensqe Ticheler
Femke Witten
Nienke ten Hoopen
Mathijs te Winkel

18.00 uur
Nieke Lettink
Kimberly Siebelink
Mick Broshuis

19.00 uur
Paula Faria Da Costa Pereira
Celine Hu
Mexx Krabbenborg
Robin Berentsen
Lotte Scholten

20.00 uur
Anouk Hietkamp
Marian Kranen
Tim Fokkert
Nadine Elferink
Maud Bras

13.15 uur
Pronova Praktijk Onderwijs

16.15 uur
Josephine Koers
Malou Hoffman
Tara Zegelink
Rinske Lentink

17.15 uur
Lindy Slagter
Merel Vierkant
Djanira te Braake
Emma Wellink
Lara Belle Ouwersloot

18.15 uur
Kaylee Vicee
L… O….
Noor Hijink
Romee te Selle
Enola van Oene
Romy Mulder

19.15 uur
Merle van den Hurk
Isabel Vaartjes
Nikki ten Pas
Maud Bras
Jesra van den Hurk *
Hanneke Boland
Lisanne Immens (even weken)

20.15 uur
Fleur Naves
Julia van Dam
Zora Lynn Ouwersloot
Selma Nedlahcen
Joanne Damkot

09.30 uur
Yoka Legters
Linda Winkelhorst
Geertje Tonnaer
Nadine Hillen
Nikki ten Pas
Melanie Geerts – Louwes
Jet Huiskamp
Mirjam Koebrugge
Manon van Bolhuis

15.00 uur
Merel Vierkant
Caitlin Hillen
Rose Lynn Hemink
Isha Belle van der Zeyst
Reza ter Meer
Milano Heegt

16.00 uur
Carlijn Prinsen
Dagmar Wamelink
Anna Sophie Schepel
Suus Mengers
Danischa Dijks

17.00 uur
Iris Sasse
Philijne Klein Leugenmors
Marin Roeterink
Lianne Schotman

18.00 uur
Julie Wiggers (even week)
Kyra Pampiermole
Renske Ruesink
Esmee Schotman
Lisa Krabben *
Sanne Korten

19.00 uur (dressuur)
Isa Berentsen (even week)
Danique Scholten (even week)
Lindy Slagter (even week)

19.00 uur (springen)
Isa Berentsen (oneven week)
Zora Lynn Ouwersloot (oneven week)
Donna de Ridder (oneven week)

20.00 uur (springen)
Maud Bras (oneven week)
Julie Wiggers (oneven week)
Danique Scholten (oneven week)
Lindy Slagter (oneven week)
Nadine Elferink (oneven week)

20.00 uur
(inhaalmoment) (even week)

09.30 uur
Aukje Klijnsma
Neel ten Dam
Bloem *****
Hidde Walvoort

09.30 uur
Iris Assink
Anne van Bolhuis
Ize Houwers
Julia Hubers

10.30 uur
Caitlin Hillen
Lindy Slagter
Evi van Dillen
Isa Meerveld

11.30 uur
Lot Winkelhorst
Kaat Hoffman
Floortje van het Wout
Liene Fleur Hofstra

11.00 uur tot 14.30 uur
(groep 1)

Madelon Vervelde
Eva van Bolhuis
Mirre Vergeer
Femm Wensink
Lisa Mae Doppen
Maggy Hijink

(groep 2)
Nola van Koot
Bella van Cousant (even week)
Zara Huisman (even week)
Eline Weir
Teun van Bolhuis
Naomi van Nuenen

(groep 3)
Eline Rezgi
Meys Koldeweij
Lotte Schutte
Lonneke Woerts

14.00 uur
Liz Konings
Kim Luczak
Babette Rondeel
Femke Schotman
Nanne Nijenhuis
Norah Lamars

15.00 uur
(inhaalmoment)

16.00 uur
(inhaalmoment)